.

.

2018 Нови Лето Кул Tee Кошула Мир Од Т-Маица Мир Знак Tee маица

2018 Нови Лето Кул Tee Кошула Мир Од Т-Маица Мир Знак Tee маица

DEN 610.56
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични производи