.

.

2018 лето маици за жените БЕСПРЕКОРНО писмо печатени кратко sleeve жените т кошула harajuku различни бои врвот tees

2018 лето маици за жените БЕСПРЕКОРНО писмо печатени кратко sleeve жените т кошула harajuku различни бои врвот tees

DEN 339.84
DEN 255.00
Количината на стоката
Тековен


.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Хип Хоп
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични производи