.

.

2018 Бренд за Облека на Мажите Лето кратки Ракави Памук Маица На Јапонија Про Борење Стилови кул Tee кошули

2018 Бренд за Облека на Мажите Лето кратки Ракави Памук Маица На Јапонија Про Борење Стилови кул Tee кошули

DEN 714.24
DEN 607.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични производи