.

.

За Мажите 2018 Нов Краток Ракав Памук Повик за Нови Доаѓањето на Мажите Краток Habibi Дубаи логото parodie homies катар moyen ориентираат Т кошула

За Мажите 2018 Нов Краток Ракав Памук Повик за Нови Доаѓањето на Мажите Краток Habibi Дубаи логото parodie homies катар moyen

DEN 714.24
DEN 607.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи