.

.

Јас Сум Да Се Направат Некои Промени Во Мојот Живот Персоналните Т Кошула 2017 Лето Kawaii Т-Маица Жените Harajuku Блузи Цвет Печатени Tshirt

Јас Сум Да Се Направат Некои Промени Во Мојот Живот Персоналните Т Кошула 2017 Лето Kawaii Т-Маица Жените Harajuku Блузи Цвет

DEN 299.04
Количината на стоката
Тековен


Драги пријатели, ова е Азија Големина.
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате , ви благодариме!

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Слични производи