.

.

2018 Бренд за Облека на Мажите Т Риза го Изберете Вашиот Оружје - Mens Смешно Гитара Т-Маица Електрични Акустичната Бас Стрингови во машка кошула Tee

2018 Бренд за Облека на Мажите Т Риза го Изберете Вашиот Оружје - Mens Смешно Гитара Т-Маица Електрични Акустичната Бас Стрингови

DEN 719.52
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи