.

.

Женски Т Риза за Жените Резервоарот Исечете Писмо Печатени Врвот Капчиња Геометриски Т-маица Жените Camisole О-вратот Tee Кошула Жените Плус Големина

Женски Т Риза за Жените Резервоарот Исечете Писмо Печатени Врвот Капчиња Геометриски Т-маица Жените Camisole О-вратот Tee Кошула

DEN 189.12
DEN 189.00
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor
Женски Т Риза за Жените Писмо Печатени Резервоарот Сечење на Врвот Капчиња Геометриски Т-маица Жените Camisole О-вратот Tee Кошула Жените Плус Големина
ПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИК
Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cm
Note2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setings
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
- Производот Се Покаже -

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
т кошула
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
YiRuiSen
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
т кошула:
Резервоар
Блуза:
поло кошула
Шема:
Печати
Стил:
Повик
боја:
Црна,Сива,Бела
Големина:
s,m,l,xl,2XL

Слични производи