.

.

Секси Шупливи Надвор Капчиња Половина Ракав Блузи Лабава Секси Backless Лето Плажа Cover Up Бела Smock Јакна Црно Бело

Секси Шупливи Надвор Капчиња Половина Ракав Блузи Лабава Секси Backless Лето Плажа Cover Up Бела Smock Јакна Црно Бело

DEN 762.24
DEN 686.00
Количината на стоката
Тековен


Биста : 90-94cm Должина : 73cm Ракав : 50-54cm
1. Позитивни Повратни информации (Сите-5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и Сите-5 ѕвезди
за детална оценка на вашата нарачка. Ако ни покаже на екранот на Сите 5 ѕвезди ,ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2.Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации. Негативни повратни информации не се реши нешто , ние guarrantee ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.
3. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС , Facebook,VK,Pinterest,Instragram или Твитер,ние, исто така, ќе им даде на вашиот 10 исклучување ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од нас, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Полиестер
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Шупливи Надвор
Бренд Име:
Kisscc
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Dobby
Број На Модел На:
секси плажа cover up
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи