.

.

2018 Рекламирање бренд Лето, Т-маица На Нова Мода Мотоцикл Банда Слоган Tee Biker Подарок Гроздобер Патот Бунтовнички филм Т кошула

2018 Рекламирање бренд Лето, Т-маица На Нова Мода Мотоцикл Банда Слоган Tee Biker Подарок Гроздобер Патот Бунтовнички филм Т

DEN 649.92
DEN 552.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи