.

.

2018 екипажот вратот сосема нов Т маичка на кратки ракави tees Т-Маица Лето Стил Смешно Рација Преживеан Акција Филм Девојка Видео Игра маици

2018 екипажот вратот сосема нов Т маичка на кратки ракави tees Т-Маица Лето Стил Смешно Рација Преживеан Акција Филм Девојка

DEN 714.24
DEN 607.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи