.

.

2018 Мода Нови Лето Мрачно Кратки Ракави Маици Мажите Секојдневен Стил V Деколте, Памук Човек Tees Еластичен Човек Т Кошула Dropshipping

2018 Мода Нови Лето Мрачно Кратки Ракави Маици Мажите Секојдневен Стил V Деколте, Памук Човек Tees Еластичен Човек Т Кошула Dropshipping

DEN 593.28
DEN 475.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
FLYFIREFLY
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Краток
Шаблон Тип:
Шарени
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Worsted
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Дебелина:
Конвенционалните
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
Јака:
V Јака
Боја:
Црна, Жолта Сина
Големина:
S M L XL 2XL
цвет шема:
Лента
верзија:
Стандард
Применливи Сезона:
Лето
Применливи сцена:
дневно
Основниот стил :
Популарната младите

Слични производи