.

.

2018 Лето Tee кошула Т - Маица мит Motiv, Rottweiler, hund, велосипеди готски, Смешни, natur, забава, црна Обичај T-shirt

2018 Лето Tee кошула Т - Маица мит Motiv, Rottweiler, hund, велосипеди готски, Смешни, natur, забава, црна Обичај T-shirt

DEN 609.12
DEN 609.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Слични производи