.

.

биг лебовски Т-Маица мажите 2018 Лето мода tshirt чисто бело печатење т кошула за мажи удобно момче врвот tees MR9214

биг лебовски Т-Маица мажите 2018 Лето мода tshirt чисто бело печатење т кошула за мажи удобно момче врвот tees MR9214

DEN 583.20
DEN 350.00
Количината на стоката
Тековен

Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни! Големина на Табела : ве Молиме изберете големина според нашите големина на табелата и вашиот големината на телото.
За големината, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Производ слика :

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ХЕНРИ ЛЕМАН
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични производи