.

.

2017 ОЖ топла карактер HANZO п верзија lovey HANZO Т кошула ОЖ hanzo т кошула ac323

2017 ОЖ топла карактер HANZO п верзија lovey HANZO Т кошула ОЖ hanzo т кошула ac323

DEN 575.52
Количината на стоката
Тековен

2017 ОЖ топла карактер HANZO п верзија lovey HANZO Т кошула ОЖ hanzo т кошула ac323
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
Забелешки : Сите големина се Мери со раце,ќе Има 2-3cm разлика.ви благодариме за вашиот разбере.Бојата што ќе се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни monitor settings.
Т КОШУЛА ДЕТАЛИ

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
MENGHUN
Sleeve Стил:
нормално ракав
Материјал:
Памук,Полиестер
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
боја:
Бела
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Употреба:
СТРИП CON/Секојдневно носење/филм т кошула/филмски фанови
Прилагодување:
прифатете
Материјал:
100% Памук
број:
AC323
Подарок за:
игра навивачите/секојдневно носење
Карактер:
HANZO
Името на играта:
ОЖ/ види повеќе

Слични производи