.

.

Нови TUNSECHY Оригинален бренд дизајн човек тесни фитнес Т-маица движење брзо се исуши класичен машки личност тетоважа на маици

Нови TUNSECHY Оригинален бренд дизајн човек тесни фитнес Т-маица движење брзо се исуши класичен машки личност тетоважа на маици

DEN 575.52
DEN 380.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница
Забелешка : Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB поставување - боите можат да се разликуваат

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
TUNSECHY
Стил:
Streetwear

Слични производи