.

.

#5500 Микс на Големо велосипедизам полна боја вратот gaiter, лесна лицето маска

5500 Микс на Големо велосипедизам полна боја вратот gaiter, лесна лицето маска

DEN 4944.00
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин. цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 7-10days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада. Контакт со нас, ве молиме. ако превозот цена не се бесплатни

Прилагодено : Добредојдовте. само да ви испрати логото АИ датотека за нас

Детални карактеристики

Големина:
One Size
боја:
100pcs микс
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
LAIBOU
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Трговија на големо тубуларна bandana
Големина:
25*50cm
Стил:
Мулти-функција носат
Материјал:
Полиестер

Слични производи