.

.

Вистински Фокс Крзнено Палто Јака Жените Природни Фокс шамија жените Крзно Шамија Зима и Топло, Крзно Јака Shawl краток Марами Вратот шамија L14

Вистински Фокс Крзнено Палто Јака Жените Природни Фокс шамија жените Крзно Шамија Зима и Топло, Крзно Јака Shawl краток Марами

DEN 2399.04
DEN 1320.00
Количината на стоката
Тековен


Информации за производот
Име : fox крзно јака мал плоштад
Материјал : Природни фокс крзно
Големина : Наредени Долго : 50-52 CM (слика покажува)
Пакување : крзнено јака, копчиња торба, OPP вреќа, тетрапак пакување

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
Бренд Име:
МЗ BAILMENT
Број На Модел На:
L14

Слични производи