.

.

промоции на висок степен кашмир единствени двојно двострано боја plaid scarfs дебел долг за унисекс 33x154cm

промоции на висок степен кашмир единствени двојно двострано боја plaid scarfs дебел долг за унисекс 33x154cm

DEN 1680.00
Количината на стоката
Тековен


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% овци кашмир парична казна worsted
содржина : >95%
мека топло/дебела. издржливи & удобно
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2015
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија и Кина
(не голема количина минатата година инвентар)
33x154cm. 2x8cm
за 175g


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Перка Dreey
Стил:
Моден
Број На Модел На:
J16S1
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Шаблон Тип:
Plaid
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци

Слични производи