.

.

Плус Сомот Трендафил Цвеќе На Жените Марами Shawl За Жени Секојдневно Се Облекуваат Додаток Пролет Зима Подарок За Мајка Сопруга Бесплатен Превозот

Плус Сомот Трендафил Цвеќе На Жените Марами Shawl За Жени Секојдневно Се Облекуваат Додаток Пролет Зима Подарок За Мајка Сопруга

DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен

2107 нови сомот плус зголеми burnout сомот шамија пролет, есен зима shawl pashmina Големина : 155cm x 50cm тежина : 130g Пакување : Како по барање на Располагање во многу бои. Различни Дизајни на располагање. Висок квалитет со конкурентни Цени. прифати трговија на големо и на мало 1 дузина со мешавина боја Купи 1 десетина или повеќе квантитет можат да уживаат во повластен попуст Забелешка : Ако имате било какви прашања ,молам контактирајте ме , јас wll ви даде задоволителен одговор.ви благодариме

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Должина:
135cm-175cm
Материјал:
Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
Трендафил
дизајн:
Трендафил
Материјал:
100% viscose
Големина:
157cm*50cm
боја:
црвена зелена
топла продажба во :
САД, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА АНИ КАНАДА РУС
Тип:
До 2015 Нова Мода
Сезоната:
Пролет, есен зима
Важат за:
женски жени
Повод:
вечер shawl партија градина
Подарок за:
мајка, или жена

Слични производи