.

.

KONGDY Тело Massager 1 Парче Октопод Рачна Масажа Алатка за Слабеење Масажа Раководител Ноктот за Ублажување на Заморот Здрава Грижа Massager

KONGDY Тело Massager 1 Парче Октопод Рачна Масажа Алатка за Слабеење Масажа Раководител Ноктот за Ублажување на Заморот Здрава

DEN 388.80
DEN 214.00
Количината на стоката
Тековен


KONGDY Тело Massager 1 Парче Октопод Рачна Масажа Алатка за Слабеење Масажа Раководител Ноктот за Ублажување на Заморот Здрава Грижа Massager(Боја по Случаен избор)

Настава
1. Лажење, нежно се стави тоа на стомакот, половината, или во градите,а потоа масажа и назад да се промовира циркулацијата на крвта.
2. Со слабеење на производи, телесната тежина ефикасно.
3. Користење кога се капење, тоа може да пора и отстранување на нечистотијата.
Предупредува
1. Тоа е подобро да масажа на истото место за 10 минути.
2. Се користи при преземањето на бања, но чувајте го сув во вентилирани место по употребата.
3. Не користите по постот или напорно вежбање.
4. За нега на кожата, бремени жени и деца со претпазливост.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
ABS
Бренд Име:
KONGDY
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
масажа на главата
Точка име :
октопод massager
Материјал:
ABS
Карактеристики:
Уникатен дизајн, Едноставен и практичен, Безбедност и здравје
Функција:
Масажа на телото, Отстранување на стомачни масти, Подобрување на физичката функција
Големина:
Height 9 cm, Wide 11 cm
боја:
сина, црвена
Нето тежина:
0.068 kg
Рок На Траење:
3 Години
потекло место:
Кина
Применливи Луѓе:
Возрасни лица

Слични производи