.

.

Најновите Двојна Корисникот Ionic Нога Detox Очисти Машина со Висок Квалитет

Најновите Двојна Корисникот Ionic Нога Detox Очисти Машина со Висок Квалитет

DEN 10944.00
Количината на стоката
Тековен


Најновите Двојна Корисникот Ionic Нога Detox Очисти Машина со Висок Квалитет
Спецификација : Стандард 3 компјутери/картон Објект Големина 44.3*17*34 см(L*W*H) НАДВОРЕШНОТО ПАКУВАЊЕ ДИМЕНЗИЈА 55*46*35.5 CM 3pcs/картон Моќ 130 W Напон 220 V/110 V СТРУЈА 0.5~3.0 ЕДНО ПАКУВАЊЕ ТЕРМИНОТ КОНТАКТНОТО ПАКУВАЊЕ : Шарени кутија или Алуминиум Случај(Изборен) Бруто Тежина 8 KG
Производ Функција :
1. Ново Ionic Foot Spa со двоен појас ремени&Ниска фреквенција.
2. LCD усвојување на увезени dot matrix боја на екранот.
3. Употреба на високо квалитетни мембрана се префрлите копчето.
4. Нова хоризонтална случај да биде уникатен и луксузен.
5. Надградба на 8 detox работа режими.
6. Повеќето напредни нови ниска фреквенција терапија функција.
7. Моќен detoxifying моќ со посебни detoxifying ефекти.
8. Ново карактеристична далеку инфрацрвени зраци тонирање појас функција.
9. На високо-одделение алуминиум Пакет плус кожа боја кутија за пакување прави Нов модел повеќе благородна .
Листа на Пакување :
Производот се покаже :
Сертификат :
Фабриката Се Покаже :
Превозот :
Повратни информации :

Детални карактеристики

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Нога
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
HK-805D
Пакет Големина:
55*46*35.5CM 3pcs/carton
Бруто тежина:
8kg
Напон:
110V/220V
моќност:
130W
CURREN:
0.5 A/3А
Номинална Фреквенција:
50-60 Hz
Гарантен период:
1 година
Сертификат:
CE
Материјал:
Пластични
Големина:
44.3*17*34 cm(L*W*H)

Слични производи