.

.

Mayitr Торта Леб Маша Силикони BBQ Маша Салата Храна Вклучена Клип од Нерѓосувачки Челик се Справи со Utensil Кујна Алатка Додаток

Mayitr Торта Леб Маша Силикони BBQ Маша Салата Храна Вклучена Клип од Нерѓосувачки Челик се Справи со Utensil Кујна Алатка Додаток

DEN 97.92
Количината на стоката
Тековен


HG0010853
Спецификација :
Бренд нови
Материјали : најлон+силикони+нерѓосувачки челик
Боја ќе бидат испратени по случаен избор
Должина : околу.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.87"
Затворена ширина : прибл.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.94"
Овие долго модерна силикони заклучување маша се направени со нерѓосувачки челик и силикони
Заклучување во затворена положба ги прави овие маша лесно да се продавница
Безбедна за не-стап садови и совршен за да не гребење на вашите садови и тави
Отпорни на топлина до 230 степени Целзиусови
Пакет се вклучени :
1pc x силикони BBQ клешти (други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.79"
Отворете ширина : прибл.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Детални карактеристики

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Заварени,Отпорност На Топлина
Алатка Тип:
Маша
За Бројот:
1
Број На Модел На:
силиконски BBQ маша
Бренд Име:
Mayitr
По завршувањето:
Други
Материјал:
Најлон+Силикони+Нерѓосувачки челик

Слични производи