.

.

НОВИ SCN-ВО-FLT10.4-Z01-ВП-Р Екран на Допир за Совршен Квалитет

НОВИ SCN-ВО-FLT10.4-Z01-ВП-Р Екран на Допир за Совршен Квалитет

DEN 6058.08
Количината на стоката
Тековен

Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Предмети се испраќаат само по уплата.Ние да работат заедно за да го решат секој спор.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации. ПРАШАЊА и одговори за Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.4-Z01-ВП-Р Екран на Допир за Совршен Квалитет
ПРАТКАТА 1.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.НОВИ SCN-ВО-FLT10.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.

Детални карактеристики

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
SCN-ВО-FLT10.4-Z01-ВП-Р
Тип:
Други

Слични производи