.

.

1pcs Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB-8

1pcs Емајлирани Жица Соголување Машина, Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB-8

DEN 2064.00
DEN 1961.00
Количината на стоката
Тековен


1pcs Емајлирани Жица Соголување Машина,
Лакирани Жица Stripper, Емајлирани Бакарна Жица Stripper DNB-8
фотографијата покажува :
Describtion :
Модел : DNB-8
Детален опис на производот : Висок квалитет на Располагање жица големина : 0.3~2.5 mm Соголување должина : 5.0-50мм Напојување : 220 V/50 HZ Моќ оценка : 25 W Мерење : 255*55мм Нето weigt : 0.5 Kg Брзина на револуција : 0-10000r/мин супериорни перформанси,целосно наместо да се нанесе.Тоа ја подобрува ефикасноста. Тоа е вид на poleless регулаторот,една фаза серија мотор,ленти машина,усвојување на мини-големина inching прекинувач и Спин јаглерод четка,брзо расте,висока ефикасност,едноставна операција,стабилна функција, модерен дизајн

Детални карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
DNB-8
Состојба:
Нови
Тип:
Други

Слични производи