.

.

злото енергија 10Row AN10 моторното Масло Кулер за Полнење+Масло Филтер Кулер Сендвич+Вртливата Масло Црево Линија+AN10 Seprator Divider Менгеме

злото енергија 10Row AN10 моторното Масло Кулер за Полнење+Масло Филтер Кулер Сендвич+Вртливата Масло Црево Линија+AN10 Seprator

DEN 3204.48
DEN 2403.00
Количината на стоката
Тековен

1 M)Со 10-НА Вртливата Фитинг Инсталиран Направен од Висок Квалитет на Лесен Алуминиум со CNC Ласерски Сече на Филтерот за Масло Релокација за Полесен Пристап, Мора да се за Тешко Да се Постигне Масло Филтри се Зголемува моторното Масло Капацитет на Располагање; затоа, го Подобрува Масло за Подмачкување и Заштита на Мотори Пакетот Вклучува : 3/4-16 Женски Фитинг *1 M20 XP 1.
10 Row AN10 моторното Масло Кулер за Полнење+Нафта Адаптер за Филтерот Кулер Плоча+Вртливата Масло Црево Линија+AN10 Seprator Divider Менгеме
Примена : Универзална Масло Кулер : Влезот / Излезот Големина : ЕДЕН-10 Направени со Висок Квалитет Т-6061 Алуминиум Потенцијално ја Намалува Температурата на Маслото до 50°С во Прав-Обложени и се Оксидира за Трајност и Заштита Помага за Намалување Coolant Температура и се Протега на Моторот Живот Одличен за Модифицирани Улица Возила, што се Должи Едвај со Минимални Песна се Користи Професионална Installer-от е Препорачливо (Без Настава се Вклучени) Масло Филтер за Адаптер(3kinds Филтер Адаптер) Центар за Полнење : M20 x 1.5 & 3/4 x 16 UNF Тема Поддржува Масло Филтри Дека Има M20 Нишка & M20 Блок Фитинг Тоа Месеци помеѓу Блок и масло Филтер, обезбедува во и надвор пристаништа, со конектори кои се вклопуваат AN10 фитинг Масло Црево Линии : Овозможува Инсталација на Поголеми Масло Филтер Доаѓа со 2 Масло Гориво Црево Линии(Должини : 1.5 Женски Фитинг *1 Масло Филтер за Полнење* 1 Алуминиум Масло Кулер *1 AN10 Seprator Divider Менгеме 10-НЕКОЈ 0 Степен Вртливата Алуминиумска Цевка Крајот *2 10-НА 90 Степен Вртливата Алуминиумска Цевка Крајот * 2 Плетенка Најлон Црево Линија *2 (1 M+1.

Детални карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Големина:
10row
Бренд Име:
злото енергија
Број На Модел На:
KT00575BK
Должина на црева:
1m /1.2 m
боја:
Balck
Ладилник За Масло:
10row
Приклучоци:
Вртливата Црево Крајот
Големина:
AN10
Сендвич Адаптер:
AN10
Seprator Divider Менгеме:
AN10

Слични производи