.

.

2pk Компатибилен СТР 545 / CL 546 Refillable мастило кертриџ за canon Pixma MG 2950 Печатач

2pk Компатибилен СТР 545 / CL 546 Refillable мастило кертриџ за canon Pixma MG 2950 Печатач

DEN 1800.00
DEN 1656.00
Количината на стоката
Тековен

Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Исто така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
СТР-545 XL
Црна
1
18ml
CL-546 XL
Боја
1
25ml
За Моделот
КомпатибиленКанон СТР-545 CL-546 XL
Печатач Модел за
Компатибилен со Канон За Pixma IP2880 IP2850 MG2400 MG2450 MG2500 MG2550 MG2580 MG2950 MX495 ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
Pixma MG 2950
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Карактеристики:
refillable
Кертриџ категорија:
СТР-545 CL-546

Слични производи