.

.

2PK За HP DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 печатач кертриџ За HP 664XL Remanufactured Мастило кертриџ

2PK За HP DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 печатач кертриџ За HP 664XL Remanufactured Мастило кертриџ

DEN 1281.60
DEN 1218.00
Количината на стоката
Тековен

Внимание ве молам!
Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач
моделот е ист!
Ако вашата оригинална мастило кертриџ е 664 (или 664 XL), нашите 664 XL
кертриџ ќе биде погодна за вас.
Ако вашата оригинална мастило кертриџ НЕ е 664 (или не 664 XL), нашите
664 XL НЕМА да биде погоден.
Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!
Пакет ќе вклучени како подолу
1 PCS X За HP 664 XL Црна Remanufactured Мастило Кертриџ
1 PCS X За HP 664 XL Три-Боја Remanufactured Мастило Кертриџ
Доаѓа Полн со Мастило и Чип покаже мастило ниво Remanufactured за hp 664
2 PK За HP Desk Jet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 печатач кертриџ За HP 66 4 XL Remanufactured Мастило кертриџ
Имаме тестирани еден по еден пред да се продаде,па не warry квалитетот,ви благодарам.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
За HP 664XL Remanufactured Мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Бренд Име:
YainkMade
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бои:
Б.К/Tri-бои
Функција:
Remanufactured
цена:
Фабриката за директна продажба цена
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
во рок од 48 часа
Превозот начин:
Сингапур Spack Mail
Пакување:
Најголемиот дел пакување
Модел:
Remanufactured За HP 664XL Мастило кертриџ
Користи печатач:
За HP DeskJet 1115 2135 3635 1118 2138 3636 3638 4536 4676 печатач
испорака датум :
Во рок од 3 месеци

Слични производи