.

.

Компатибилен HP70 C9458A СИНО мастило кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач

Компатибилен HP70 C9458A СИНО мастило кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач

DEN 888.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!
. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам.Компатибилен HP70 C9458 A СИНО мастило кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач Капацитет : 130ml Prefilled со висок квалитет ПИГМЕНТ мастила Оваа remanufactured кертриџ доаѓа опремен со мастило индикатор чип кој точно песни вашиот мастило ниво и да комуницира со вашиот печатач за да бидат сигурни дека ја добиваат најдобар квалитет на печатење е можно користење на remanufactured касети и резерви не празнина вашиот печатач е гаранција За употреба во следниве принтери : Design Jet SD Про, Design Jet Z2100 Z3100 Z3200 Z5200
Предности : се Постигнува висока продуктивност печатење во полза на вашиот бизнис Конзистентно висок квалитет отпечатоци, кои се брзо сушење, дупка со и згаснат отпорни Држи прекини на минимум Произведува јасни и прецизни линија цртежи Произведува светла, висок квалитет на боја слики и презентации Ниска одржување мастило Намалува престој и интервенција на корисникот, подобрување на вашиот бизнис продуктивноста
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина.

Детални карактеристики

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
C9458A
Тип:
мастило кертриџ
тип на мастило:
пигмент мастило
боја:
Сина
Капацитет:
130ml
користат за:
DesignJet Z2100 Z3100 Z3200 Z5200
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години

Слични производи