.

.

PFI-701R Црвено Мастило Кертриџ ( PFI701 0906B001 Мастило) Компатибилен со imagePROGRAF iPF8000 / iPF9000 печатач

PFI-701R Црвено Мастило Кертриџ ( PFI701 0906B001 Мастило) Компатибилен со imagePROGRAF iPF8000 / iPF9000 печатач

DEN 1824.00
Количината на стоката
Тековен

Дел Број : PFI-701 R, 0906 B001, PFI701 R, 0906 B001 AA Црвениот пигмент мастило кертриџ.
1.Компатибилен PFI-701 B Мастило Кертриџ,со чип и мастило.
2.Боја : СИНА
3.Мастило тип : Пигмент мастило
4.Мастило капацитет : 700ml
5.Време на испорака : 1-3 дневна
6.PFI-701 Мастило касети за image PROGRAF i PF9100,i PF9000 S,i PF9000,i PF8100,i PF8000 S Голем Формат Печатење.
7.Ако ви треба следново мастило кертриџ модели,ве молиме кликнете тука : PFI-701 [Користат за : image PROGRAF i PF9100,i PF9000 S,i PF9000,i PF8100,i PF8000 S ] PFI-702 [Користат за : image PROGRAF i PF9100,i PF9000 S,i PF9000,i PF8100,i PF8000 S ] PFI-703 факс [Користат за : image PROGRAF ipf815 ipf825 ipf820 ipf810 ] PFI-704 [Користат за : image PROGRAF i PF8300,i PF8300 S ]
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка. Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Детални карактеристики

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
PFI-701
Тип:
мастило кертриџ
боја:
Црвена
тип на мастило:
пигмент мастило
користат за:
iPF8000/iPF8000S/iPF8100/iPF9000/iPF9000S/iPF9100
Мастило capacit:
700ml
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години

Слични производи