.

.

Компатибилен HP91 C9464A МАТ ЦРНА Боја мастило кертриџ за Designjet Z6100 печатач

Компатибилен HP91 C9464A МАТ ЦРНА Боја мастило кертриџ за Designjet Z6100 печатач

DEN 1387.20
Количината на стоката
Тековен

Мастило тип : Боја на мастило
Боја : ЦРНА МАТ
Тип на производ : Мастило Кертриџ ( со чип и мастило) се Користи за : Designjet Z6100 печатач
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка.
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Детални карактеристики

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
боја:
K
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
C9464A
Тип:
мастило кертриџ
тип на мастило:
боја на мастило
боја:
Мат Црна
Капацитет:
775ml
користат за:
Designjet Z6100
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години

Слични производи