.

.

Компатибилен HP70 ПРАЗНИ мастило РЕФИЛ кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач

Компатибилен HP70 ПРАЗНИ мастило РЕФИЛ кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач

DEN 331.20
Количината на стоката
Тековен

Компатибилен HP70 ПРАЗНИ мастило кертриџ за Z2100 Z3100 Z3200 Z5200 печатач Капацитет : 130 ML За употреба во следниве принтери : Design Jet SD Про, Design Jet Z2100 Z3100 Z3200 Z5200
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка.
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Детални карактеристики

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
HP70
Тип:
мастило кертриџ
Капацитет:
130ml
користат за:
DesignJet Z2100 Z3100 Z3200 Z5200
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години

Слични производи