.

.

YOTAT 51645A За HP45 remanufactured мастило кертриџ за HP Deskjet 710c 720c 815c 832c 820cxi 830c 850c 870cxi 930c 980c 870cxi

YOTAT 51645A За HP45 remanufactured мастило кертриџ за HP Deskjet 710c 720c 815c 832c 820cxi 830c 850c 870cxi 930c 980c 870cxi

DEN 964.80
DEN 888.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел. Без претходна најава. Ако не ја добиете вашата цел во рамките поставите време на испорака по плаќањето, или да не се види обновено на превозот информации нормално, ве молиме контактирајте со нас. Ние тест секој производ пред превозот, ние гарантираме 100% работи. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден (ОЕМ код) ќе се користи во вашиот печатач, ако не се поклопува со мастило касети ќе не работи, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број на моделот може да биде исто. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас. И ние ќе се прошири време на испорака за вас се додека не се добие испорака успешно. За сите мастило касети кој е рециклиран да OEM спецификација, процесот во cludes инспекција на употребата кертриџ, електроника тест, замена на сите носи, замена на сите потребни делови, и печатење тест мастило кертриџ за квалитет. Ве молиме да го пополните вашиот точни телефонски број за да се обезбеди навремена испорака на нарачката. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што се повторно произведени мастило касети и зошто да се купи од нив?
Овие се порано се користат патрони кои се електроника-тестирани, се чисти, повторно произведени и полни со 3 страна на снабдувачот.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
За HP45
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
K

Слични производи