.

.

Компатибилен HP91 C9466A СВЕТЛО СИВА Боја мастило кертриџ за Designjet Z6100

Компатибилен HP91 C9466A СВЕТЛО СИВА Боја мастило кертриџ за Designjet Z6100

DEN 2472.00
Количината на стоката
Тековен

Дел Број : C9466 A, HP 91 Светло Сива, C9466
Светло сива боја мастило кертриџ.
775ml капацитет.
Компатибилен со овие машини :
Design Jet Z6100 (42 инчен ширина),
Design Jet Z6100 (60 инчи ширина),
Design Jet Z6100 PS (42 инчен ширина),
Design Jet Z6100 PS (60 инчи ширина) Мастило тип : Пигмент мастило
Боја : СВЕТЛО СИВА
Тип на производ : Мастило Кертриџ ( со чип и мастило) се Користи за : Designjet Z6100 печатач
Ако ви треба купи повеќе предмети,ве молиме да користите количка.
Нашите техничари ангажирани во печатач резерви биле повеќе од 15 години. Дали има некој печатач материјали или печатач прашања, ве Молиме Љубезно дозволете ми да знам, Ние сме многу gald да им помогне со вас!
Забелешка : Ние ќе испрати преку Fed Ex/DHL/EMS случајно, Ако имате посебни барање за превозот метод,pls не информирате и да го оставите порака кога ќе го поставите цел за што и да ни кажете каква причина. Инаку ние ќе ги следиме нашите сопствени мислење ако без вашиот потсетам. И ние сме исто така, не е одговор за било царинска такса. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!

Детални карактеристики

Бренд Име:
KLDink
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
C9466A
Тип:
мастило кертриџ
тип на мастило:
пигмент мастило
боја:
Светло сива
Капацитет:
775ml
користат за:
Designjet Z6100
Пакување:
1 патрон/картон
испорака:
1-2 работни дена
Достапност:
во парк
Рок На Траење:
3 Години

Слични производи