.

.

1000ML [MBK] Мат Црна Сублимација мастило За Принтер Epson, Термички Трансфер Мастило За Т-маица ,телефон школка, Чаши ,керамика ..

1000ML [MBK] Мат Црна Сублимација мастило За Принтер Epson, Термички Трансфер Мастило За Т-маица ,телефон школка, Чаши ,керамика

DEN 1056.00
Количината на стоката
Тековен


Модел
MBK Сублимација мастило одговараат за epson Тип на Сублимација Мастило , Термички Трансфер Мастило, Мастило функција Мазна , не-затнување , јасно , широка боја простор бои Мат Црна пакување во шишиња Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
сите epson печатач и касети Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 1000 ML Полни Забелешка
За да се добие совршен печати ефект ,ве молиме обрнете внимание на хартија квалитет
и температура за различни материјали . Одговараат на машина
Epson Десктоп печатач
Epson Широк Формат печатач
и претворена рамен кревет печатач со epson печати ја главата.
Epson® Уметничките 600/700/800/710/810

Детални карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Број На Модел На:
Сублимација-1000ML-MBK
мастило вид:
сублимација мастило
јачина:
1000ml
боја:
Мат Црна
одговараат на машина :
Одговараат за принтер Epson
is_customized:
Yes

Слични производи