.

.

WELCOLOR BCI-370XLPGBK BCI-371BK Чиста течност глава за печатење Пигмент мастило Чистење Течност За Canon PIXUS TS6030 TS5030 MG5730 MG 5730

WELCOLOR BCI-370XLPGBK BCI-371BK Чиста течност глава за печатење Пигмент мастило Чистење Течност За Canon PIXUS TS6030 TS5030

DEN 475.20
DEN 437.00
Количината на стоката
Тековен

Ние сме биле прави печатење потрошен материјал, од 1999 година,имаме одличен дизајн тимови,само високо квалитетни производи што се произведуваат.

Детални карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
QPC-MG5730
Бренд Име:
welcolor
мастило за јачина на:
100ml
боја:
сите
Се применуваат на мастило, тип:
пигмент мастило и сублимација мастило
Користење На Животот:
2 година
Продажба На Точка 1:
Со Канон, HP печати ја главата специјални алатки
за употреба на:
370 371 BCI-370XLPGBK BCI-371BK C Y M
Функција:
Млазницата нула штета
Пакување:
вакуум
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи