.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 4440s 4441s 4740s 4540s 683493-001 683493-501 HM76 HD7650M/1GB не-интегрирана графичка картичка

SHELI лаптоп Плоча За hp 4440s 4441s 4740s 4540s 683493-001 683493-501 HM76 HD7650M/1GB не-интегрирана графичка картичка

DEN 4784.64
DEN 4498.00
Количината на стоката
Тековен


За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.
Се надевам дека ќе имате среќен и шарени живот !
Услови :
Вие треба внимателно да ги прочитате на Превозот, Исплати, и се Враќа Политики. целосно тестирани и работи добро
3. Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клиентите. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Ве молиме внимателно да ги repack на објектот.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена. проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад.

Детални карактеристики

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
USB 3.0
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
683493-001
Чипсет Производител:
AMD
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Целосно тестирани:
Yes
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Со гаранција:
Yes
Состојба:
совршен
испорака:
на светот
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
Превозот услови:
fedex, ups-от, dhl, ems, тнт, пост, тоа е до вас !
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
делови број:
683493-001
Тип На Единица:
парче

Слични производи