.

.

за Acer 5736Z 5736 5336 ЛАПТОП MBRDD02001 PEW72 LA-6631P МОДЕЛ НЕ PEW72 DDR3 лаптоп плоча MBR4G02001 (MB.R4G02.001)

за Acer 5736Z 5736 5336 ЛАПТОП MBRDD02001 PEW72 LA-6631P МОДЕЛ НЕ PEW72 DDR3 лаптоп плоча MBR4G02001 (MB.R4G02.001)

DEN 2275.20
Количината на стоката
Тековен


за Acer 5736 Z 5736 5336 MBRDD02001 PEW72 LA-6631 P DDR3 лаптоп плоча MBR4 G02001 (MB.R4 G02.001) тест ред

Детални карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Број На Модел На:
за Acer 5736Z 5736 5336
Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
VGA,Ethernet,Wifi,Display Port
Меморија Тип:
DDR3
Бренд Име:
OnePino
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
Socket 478
Чипсет:
Intel G45
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Целосно Tetsed:
сите функционални Тестирани ред
гаранција:
60 дена

Слични производи