.

.

180PCS 8.5 Круг Чипка Хартија Doilies Плочи Душеци Coasters Placemats Свадба Настани Партија Табела Подарок Торба Декоративни Додатоци

180PCS 8.5 Круг Чипка Хартија Doilies Плочи Душеци Coasters Placemats Свадба Настани Партија Табела Подарок Торба Декоративни

DEN 416.64
DEN 375.00
Количината на стоката
Тековен


180pcs/ многу 8.5" Бел Круг Чипка Хартија Doilies Плочи Душеци Coasters Placemats Свадба Настани Партија Табела Подарок Торба Декоративни Додатоци
Спецификации :
Боја : Бела
Дијаметар : App 21.5 cm 8.5 инчен
Количина : App 180 Pcs
Материјал : Хартија
Апликации : -Свадба Партија,на Состанокот и други прилики.
-Одговараат за купот,плочи и маса декорации.
Пакет се Вклучени : App 180 Pcs Хартија Doily

Детални карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Пастирски
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
YT0263
Бренд Име:
Youtrend
Материјал:
Хартија

Слични производи