.

.

Високиот Квалитет На Плажа Пливаат Шорцеви Mens Бански Пливање Водови Момчиња Плажа Одбор Боксер Кратко Сурфање Рамен Агол Панталони Beachwear

Високиот Квалитет На Плажа Пливаат Шорцеви Mens Бански Пливање Водови Момчиња Плажа Одбор Боксер Кратко Сурфање Рамен Агол Панталони

DEN 525.12
DEN 446.00
Количината на стоката
Тековен


Купувачот мора да знае : 1.Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде сугестии за подобрување на нашите зедницата и производи.Боја - Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи. Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи -за да се Регистрирате Пост Mail /Aliexpress Превозот, ако производите не пристигне во 60 дена , -за Обичните Мал Пакет(поголемиот дел е бесплатен превозот),ако производите не пристигне во 80-90 дена , ве Молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или наплата.Кога се прима,ве молиме :
.Русија/Украина Купувачот - Бидејќи на руската/Украина политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме .Царински Даноци - Да се избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска од освен голема количина цел.
започнете
крајот
*За превозот : Брод во рок од 3-7 работни дена Имаат следење на информации За време на испорака *За Објект : Име : Висок Квалитет на Плажа Пливаат Шорцеви Mens Бански Пливање Водови Момчиња Плажа Одбор Боксер Кратко Сурфање Рамен Агол Панталони Beachwear Бренд : 100% Оригиналната Големина : S-XL Боја : 5 бои Употребливи : Пливање, плажа, базен Материјали : најлон,памук Сезона : Летни стил Функција : Swiming Шорцеви трговија на Големо : поддршка, ве молиме контактирајте со нас *Пакет вклучуваат s : Боксер водови*1 Случаен мал подарок*1 Пакет со OPP вреќа *За Повратни информации : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Големина:
L, M, XL, S
Број На Модел На:
YWXL011
Материјал:
најлон памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KHADGAR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
Плажа Пливаат Шорцеви Mens Бански Пливање Водови
Големина:
S-XL
Бои:
5 бои
Сезоната:
лето стил
Модел:
дното
пристигнување:
2018 лето
Трговија на големо:
Поддршка

Слични производи