.

.

Forsining Tourbillion Црна Златна Бран Dial Мода Обичните Дизајн Мажите Се Види Врвот Бренд Механички Автоматско Зглоб Види За Мажи

Forsining Tourbillion Црна Златна Бран Dial Мода Обичните Дизајн Мажите Се Види Врвот Бренд Механички Автоматско Зглоб Види За

DEN 1823.52
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor
Опис :
-Вистинска Leatherleather бенд ви дава нова класична дефиниција.
- Tourbillon dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода (не за туширање и пливање). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 46mm - Дебелина : 15mm - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 24mm - Движење : Механички часовници - Види бенд : Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1* Forsining Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
FORSINING
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Функција:
Прозрачна,Заврши Календар
Случај Дебелина:
15mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
GMT373-5
Бендот Должина:
24.5 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Dial Дијаметар:
46mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Слични производи