.

.

рутер малку 0.5*4*1*50 на 2 флејта рамен крајот мелници HRC55 карбид крајот мелничката волфрам мелница машина CNC машина алатка

рутер малку 0.5*4*1*50 на 2 флејта рамен крајот мелници HRC55 карбид крајот мелничката волфрам мелница машина CNC машина алатка

DEN 1346.88
Количината на стоката
Тековен

Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.Спецификација : Материјал : Карбид Тип : Крај Милиони сечење флејта : 2 флејта Сечење на главата : срамнети со земја крајот мелница Сечење на Работ Дијаметар( Д1 ) : 0. На fter-продажбата на услугата :
ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката ,ако постојат некои неочекувани проблеми се случи,ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пријателски во следниве начини : Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 14days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. Данок : Плаќање на данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Услови на Превозот : Кога ќе нарачате ,ве молиме изберете ја вашата погоден превозот метод ,ние нудиме бесплатен превозот исклучок на некои coutries само од кина пост воздух mail , купувачот, исто така може да се користи изразат компанија ,како што се "ЕМС" "ПРОЗОРЦИ","DHL",Fedx,ТНТ"и така натаму ,но купувачот треба да плаќаат за превозот цена ,и потврди се со нас кога ќе го поставите цел . Политика на враќање :
Можете да го вратите производот во рок од 14 дена од денот на приемот, Ставка мора да се врати во нова состојба, како што е примена со сите придружени прибор и литература, вклучувајќи ја и фабрика картон, Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа и купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и логистика, мора да контактирате со нас за контакт во рок од 14 дена од денот на приемот.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HPC
Обложување:
TiAIN
Тип:
Станот Крајот Мелници
Број На Модел На:
0.5*4*1*50
Материјал:
Карбид

Слични производи