.

.

80*50mm Агол Плоштадот Владетел Broadside Нож во Облик на 90 степени Агол Сечилото Владетел Мерач на Ножот Мерење Алатка

80*50mm Агол Плоштадот Владетел Broadside Нож во Облик на 90 степени Агол Сечилото Владетел Мерач на Ножот Мерење Алатка

DEN 267.84
DEN 225.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
80x50mm Метал 90 степени агол плоштадот владетел
Висока прецизност агол владетел 0 одделение опсег
Производ Големина : 8x5x0., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае се до 60.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн. Ви благодариме за вашето време и соработка. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација, доколку постои било каков проблем со вашиот купување. Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации од корисниците е многу важна за нас. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите. ден, ве молиме контактирајте со нас. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.

Детални карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
плоштад владетел

Слични производи