.

.

Кожа Stitched Самостојна Седиште 3 Монтажа Заградата За Харли Спортските 883 1200 XL Плувка Хеликоптер 48

Кожа Stitched Самостојна Седиште 3 Монтажа Заградата За Харли Спортските 883 1200 XL Плувка Хеликоптер 48

DEN 2586.24
DEN 2457.00
Количината на стоката
Тековен


Fitment Универзалната За Хонда, Јамаха Suzuki Спортските Плувка Хеликоптер/ custom Апликација Материјал Кожа+Метал Големина и Боја 13 1/4"x11 1/2" (33.5cmx30cm) Пакет Вклучуваат 1x Самостојна Седиште+1x T-Бар+2x 3" Златна Пролет Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Места & Клупи
Бренд Име:
Cherk
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Име На Модел:
За Харли Спортските Хеликоптер Плувка Обичај
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Кожа+Метал

Слични производи