.

.

DONYUMMYJO RomeoNight 330ML Мијалник Млазницата Enemator За Анусот Вагинален Туш Спреј Aanl Чистење Големи Enema Шприц Секс Играчка

DONYUMMYJO RomeoNight 330ML Мијалник Млазницата Enemator За Анусот Вагинален Туш Спреј Aanl Чистење Големи Enema Шприц Секс Играчка

DEN 174.72
DEN 131.00
Количината на стоката
Тековен

Опис на Материјалот : Гума Боја : Сина Димензии : Должина 26cm Глава дијаметар : 2cm Пакет се Вклучуваат : 1*Мијалник главата Лесно да се користи за максимална анален чистота. Мора да има додаток Безбедно да се користи со мазива Чисти далеку бактерии и го намалува ризикот од инфекции

Детални карактеристики

Тип:
Мијалник Чешми
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Стил:
Современа
Број На Модел На:
ХС-FX015
Површина По Завршувањето:
-
Тапа Планината:
-
Површински Третман:
-
Вентил Core Материјал:
-
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
-

Слични производи