.

.

Saramonic СР-UM10-CC1 Dual-XLR Текст Микрофон Кабел Конвертор за UwMic9, UwMic10 & UwMic15 Безжичен Микрофон Системи

Saramonic СР-UM10-CC1 Dual-XLR Текст Микрофон Кабел Конвертор за UwMic9, UwMic10 & UwMic15 Безжичен Микрофон Системи

DEN 1437.60
Количината на стоката
Тековен

Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. И Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот објект назад. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние брод на Светот. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Тоа обично трае околу. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас со твоите Aliexpress ID и да ги презентираат вашите специфични причина за враќање пред да го испрати назад.
За НАС
Превозот
1. Pls се увери купи од нас.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Или ние ќе не одговара за изгубени за време на враќање превозот.
Ве молиме Имајте во предвид : Превозот и ракувањето со обвиненија такси не се враќа. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување. Ние ги доставуваме производи кои ги покриваат dslr фото Камера додатоци, Флеш Diffusers, Видео Снимање Поддршка Апаратури, Steady Cam Стабилизатори, Видео Лизгачи, Песна Dollies, Камера & видео камера Микрофони, Безбедносни Камери, Додатоци за паметни телефони.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Број На Модел На:
СР-UM10-CC1
комуникација:
Безжичната
Поставете Тип:
Мулти-Микрофон Колекции
Бренд Име:
Saramonic
Трансдуцерот:
Кабел Конвертор
Стил:
Кабел Конвертор
Употреба:
Кабел Конвертор

Слични производи