.

.

WF10X/20mm Hight Eyepiont Стерео Микроскоп Окуларот Леќи со 30мм Монтажа Големина Дипломирал Читање Скала Reticle Владетел 0.1 mm

WF10X/20mm Hight Eyepiont Стерео Микроскоп Окуларот Леќи со 30мм Монтажа Големина Дипломирал Читање Скала Reticle Владетел 0.1

DEN 1368.00
DEN 1204.00
Количината на стоката
Тековен

Поле на Гледање : 20mm
• 6.
• Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Количина : 1pcs
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Hight Eyepiont Окуларот Леќи
• 4.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони. Зголемување : WF10x
• 3.
• Ние нудиме три месеци гаранција. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Монтажа Големина 30мм
• 5.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.com/store/417058
• Trademanager : cn1001196151
.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас. Сосема Нов и Hight Квалитет
• 2.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Онлајн Продавница : http : //www.

Детални карактеристики

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
микроскоп леќа

Слични производи