.

.

голема големина на Леќа кутија 105mm висина RMS тема Цел леќа кутија ампули - за 0.8 инчен тема микроскоп

голема големина на Леќа кутија 105mm висина RMS тема Цел леќа кутија ампули - за 0.8 инчен тема микроскоп

DEN 143.52
Количината на стоката
Тековен

Цел кутија ампули - за ФИРМИ тема цел
Сосема Нов Цел КУТИЈА Производ Функција :
Дијаметар на врвот : 42mm Дијаметар на вметнете : 39mm висина : 105mm висина внатрешноста : за 85mm (без да ги вклучат ззп) Тема : RMS ( Ако сте ја тестира вашата цел, тоа треба да биде за 20mm) Пакување Листа :
Внимание :
Цената е само еден компјутери. Една пластична цел Кутија Ние снабдување со Многу видови на објективни кутии : RMS тема : 3 видови дијаметар форма 34 50, на висина од 60 до 105mm M25 X0.75 тема два вида на кутии : 60mm висина и 115mm висина M26x0.706 тема : 3kinds 60mm 105mm 115mm висина M27 X0.75 нишка еден видови M32 нишка Еден вид Ако сакате посебна нишка кутија, ние може да accpet на посебна цел. ве молиме договор со мене. 1. Мала големина на rms кутија со дијаметар од 30,на висина од 60 Голема големина rms кутија со дијаметар дијаметар 39,висина 61 1.99 ДОЛАРИ, 3. Голема големина RMS кутија со дијаметар 42mm, висина 105mm, 2.99 ДОЛАРИ. Ве молиме да видам продавница. голема Леќа кутија Цел леќа кутија ампули - за ФИРМИ тема цел

Детални карактеристики

Теорија:
Стерео Микроскоп
Број На Модел На:
AXRMS42105
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Бренд Име:
weitu
Материјал:
Метал

Слични производи