.

.

1/3 инчен Дигитални Индустриски Микроскоп BNC Излез ПАЛ NTSC Шарени Индустриски Камерата На Телефонот PCB Поправка

1/3 инчен Дигитални Индустриски Микроскоп BNC Излез ПАЛ NTSC Шарени Индустриски Камерата На Телефонот PCB Поправка

DEN 1713.12
Количината на стоката
Тековен

Функција : со Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики 700 линии Дефиниција Сертификат : CE,ФК,Ro HS Спецификација : Сензор : CCD,1/3 инчен Полна Резолуција : 795 X 596(CCIR) / 811 X 508(ОВЖС) 700 линии Дефиниција Баланс на Белата боја : Автоматски Боја : Боја Телевизија стандард : PAL (ако сакате NTSC камера, ве молиме оставете масажа) BNC Излез Големина на камерата тело : 4cm * 3.7 cm * 3.7 cm Нето тежина : 124g Сите метална школка
Пакет incluede :
1 x Микроскоп Камера
1 x Адаптер (ЕУ/AU)

Детални карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BNC Дигитална Индустрија Видео Микроскоп Камера
Карактеристики:
Дигитални

Слични производи