.

.

2017 Најновиот Intel i3 7100U Dual-Core Fanless Мини Десктоп КОМПЈУТЕР Nettop Ултра HD 4K 1000M LAN HDMI VGA 4USB3.0,Wifi,10 Windows Pro

2017 Најновиот Intel i3 7100U Dual-Core Fanless Мини Десктоп КОМПЈУТЕР Nettop Ултра HD 4K 1000M LAN HDMI VGA 4USB3.0,Wifi,10

DEN 14832.00
Количината на стоката
Тековен

0, поддршка 6 Gb/s, 1*мини-PCIE порта (за WIFI); HD Надвор стави : HDMI+VGA, поддршка на HDMI кон DVI и HDMI VGA LAN порта : 1*Gigabit RJ45 портата брзина до 1 Gbps; Случај Материјал : Брусен Алуминиум;
3, Спецификации : Процесор Intel® Core™ i3-7100 U Процесор Dual-Core Четири Теми База Фреквенција 2. 2, Гаранција е 3 години, за Barebone КОМПЈУТЕР, 1 Година за RAM меморија и Складирање. Издржливост : сите fanless мини компјутери се високо intergrated, fanless дизајн го прави тоа молчи за работа и не им е потребна дополнителна одржување како нормални масти comptuters.5 инчи големина, само како HDD големина се користи во традиционалната масти компјутери. тие ќе бидат испратени надвор на случаен за акции.0, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Gigabit LAN (RJ45), 1*МИКРОФОН, 1*SPK; Внатрешни портови : 1*m SATA3. Ние нема да преземе одговорност за било какви проблеми може да предизвика освен квалитетот проблем на производот.00 GHz Графика Видео Max Меморија 32 GB Max Резолуција (HDMI 1.
5, Производ На Слики :
VESA Планината трошоците за екстра ве Молиме кликнете на сликата плати заедно ако ви треба :
. И повеќето од нивните случаи се направени од алуминиумски легури на метал материја.0
Wi Fi, Intel HD Graphics 620, Ултра 4 K 4096*2304, Fanless, Нула Бучава
Љубезно ве Потсети : 1, на Овој компјутер работи само со RAM меморија во помал напон 1. - Фабриката, во училница, банка, супермаркет, менаџер соби, продавници. - што се користи во Библиотека, читална, хотел, обука, центарот за повици, видео надзор компанија.00 MHz Графика Пукна Фреквенција 1. Поврзете hd телевизор со HDMI кабел, можете да уживате во образованието на интернет и да игра на интернет филмови или игри.4 GHz) Графика : Intel HD Graphcis 620, поддршка 4 K max HD Резолуција [email protected] Hz RAM меморија : Поддршка DDR3 L 1600 MHz, макс да се прошири за да 16 GB DDR3 L-1600 SODIMM Лаптоп memory; Меморија : макс се прошири за да се 1*m SATA3 SSD и 1*2.

Детални карактеристики

боја:
Не RAM меморија Нема HDD, 4GB RAM меморија Нема HDD, 8GB RAM меморија Нема HDD, 16GB RAM меморија Нема HDD, 4GB RAM меморија 500GB HDD, 8GB RAM меморија 500GB HDD, 8GB RAM меморија 1TB HDD, 16GB RAM меморија 1TB HDD
Пакет:
Не SSD, 64GB SSD, 128GB SSD, SSD 256GB
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Употреба:
Комерцијални
Број На Модел На:
NC740
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Модел:
i3-7100U
Бренд Име:
kingdel
Тип:
Мини Десктоп
Процесор Главниот Фреквенција:
2.4 Ghz
Карактеристики:
Fanless+7 Генерал. i3 ПРОЦЕСОР+HDMI+VGA+USB3.0
На Графички Картички:
Intel HD Graphics 620
Резолуција:
HDMI [email protected]
lan:
Gigabit LAN 10M/100/1000M
WIFI:
802.11 b/g/n двојна антени; Слободни
USB порта:
4*USB 3.0; 4*USB 2.0
Производ големина:
20.5 cm*18cm*4.5 cm
Случај Материјал:
Брусен Алуминиум Легура Случај
Производи Статус:
Акции

Слични производи