.

.

2017 10pcs Професионални Прст Скејтборд Легура Stent Имајќи Тркала Fingerboard Возрасни Новина Играчка Најевтиниот!

2017 10pcs Професионални Прст Скејтборд Легура Stent Имајќи Тркала Fingerboard Возрасни Новина Играчка Најевтиниот!

DEN 479.52
DEN 336.00
Количината на стоката
Тековен


2017 10pcs Професионални Прст Скејтборд Легура Stent Имајќи Тркала Fingerboard Возрасни Новина Играчка Најевтиниот!
Име на производ : јавор прст скејтборд Пакување : вреќи Производ Димензии : 9.5 * 2.8 * 1.6 cm Пакет Големина : 20 * 10 * 5cm Пакет тежина : 120g Боја : Мешана боја Russain купувачот ве молиме да ни остава вашето целосно име и презиме ,што е многу важно. ви благодариме!

Детални карактеристики

Бренд Име:
COOLESTSTART
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип На Објект:
Прст Скејтборди
Димензии:
9.5 cm
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
NO
Број На Модел На:
101
сертификација:
3C
3C:
Тип
Тип Број:
101
Бар-кодот:
No

Слични производи